Berry van Oudheusden van ’t Vrijthof’85 overleden

      Reacties uitgeschakeld voor Berry van Oudheusden van ’t Vrijthof’85 overleden

Op 26 oktober hebben we afscheid moeten nemen van Berry van Oudheusden. Berry was meer dan 13 jaar lid van onze vereniging. Hij was een bekend gezicht in ons district. Jarenlang maakte Berry deel uit van diverse teams die in de KNBB competitie actief waren. Daarnaast was Berry een vaste deelnemer bij diverse PK’s. In Berry verliest onze vereniging een echte clubman, altijd present om te helpen bij het organiseren van toernooien, maar ook altijd present als er leuke activiteiten werden georganiseerd. De laatste maanden werd de gezondheid van Berry helaas steeds slechter en was hij ook niet meer in staat om te biljarten. Zie een foto van Berry in onderstaande download.

Afgelopen vrijdag is Berry gecremeerd.