Competitie programma / uitslagen

De volgende teams gaan ons district vertegenwoordigen tijdens de Landsfinale van donderdag 30 juni t/m zondag 10 juli.

Vrijdag 1 juli                            C3                      De Zwaan 2
Zaterdag 2 juli                         B1                      ‘t Vrijthof 85
Zaterdag 2 juli                         A klasse            ‘t Vrijthof ’85
Donderdag 7 juli                    Dagcompetitie Combi ’95
Vrijdag 8 juli                           C2                        de Hangijzers 
Zaterdag 9 juli                        B2                       Karper ’83
Zondag 10 juli                        Dames               Districtsteam Kempenland 1

 

De districtsfinales teams tussen B1-01/B1-02 B2-01/B2-02 en C3 worden met een uit en thuis wedstrijd gespeeld. Datums worden nog bekend gemaakt.

Districtsfinale Damesteams wordt gehouden op zaterdag 30 april bij Bar ‘t Hangijzer in Bladel, aanvang 12.00 uur.

Uitslag Damesteam Districtsteam 1 – Districtsteam 2
Uitslag Damesteam de Zwaan- Districtsteam1
Uitslag Damesteam Districtsteam 2 – de Zwaan

De Gewestelijke finales Teamcompetitie zijn:
Libre klein C4                          zondag 12 juni 2022         Venlo e.o.
Libre klein C3                          zaterdag 18 juni 2022      ‘t Heukske Stein
Libre klein C2                          zondag 12 juni 2022          Maastricht e.o
Libre klein C1                          zaterdag 11 juni 2022       Venlo e.o. (4 biljarts)
Libre klein Dames                  zondag 19 juni 2022          La Carambole Veldhoven
Driebanden klein B1              zaterdag 11 juni 2022      Biljartacademie Sittard (4 biljarts)
Driebanden klein B2              zaterdag 18 juni 2022      La Carambole Veldhoven    

De locaties waar de teamwedstrijden worden gespeeld:   2021 locaties verenigingen
In Poule C3-C4 staat het team “Lady’s of the Lucky Balls”, de verenigingsnaam is Mixx Libre en zij spelen bij de Mixx in Geldrop.
Het 3-bandenteam van ‘t Huukske (B1-02) speelt haar thuiswedstrijden bij D’n Babbel te Wintelre.

Onder de volgende links vind je het wedstrijdprogramma competitie per poule

In onderstaande downloads vind je de samenstellingen van de teams in de competities